وبلاگ طراحی سایت
 

در این بخش به جدیدترین مطالب و مقالات در خصوص طراحی سایت دسترسی خواهید داشت

 
 

ارزش سایت خود را بصورت آنلاین برآورد کنید

ارزش سایت خود را بصورت آنلاین برآورد کنید

هزینه و ارزش وب سایت شما چقدر است؟

 آیا در حال برنامه ریزی برای فروش و یا خرید یک وب سایت هستید و می خواهید در مورد ارزش وب سایت رقیب خود اطلاعاتی کسب کنید؟ و یا علاقه مندید که ارزش وب سایت و یا وبلاگ خود را در بازار بدانید؟ آیا مایلید بدانید وب سایت شما چه رتبه ای در موتورهای جستجو دارد؟ آیا آماری دقیق از وب سایت خود در اختیار دارید؟ آیا میزان و ارزش ترافیک وب سایت خود را می دانید؟

اگر سوالات بالا و سوال هایی شبیه به آن در مورد وب سایت و یا وبلاگ خود در ذهن دارید ما ابزاری را به شما معرفی می کنیم که با آن قادرید در عرض چند ثانیه قیمت سایت خود را برآورد کنید! این ابزار به صورت رایگان بوده و برای محاسبه قیمت، ارزش و رتبه بندی وب سایت های مختلف به کار می رود که نشان دهنده میزان بازدید روزانه از صفحات وب، ترافیک روزانه و درآمد می باشد. اساس کار این ابزار، برآورد تقریبی ارزش وب سایت و قیمتش بر اساس رتبه آن در گوگل و الکسا بوده و ابزار خوبی برای مقایسه دو وب سایت مختلف محسوب می شود. ضمنا این سایت برای مرورگرهای کروم و فایرفاکس افزونه دارد! این ابزار، برای جمع آوری اطلاعات پراکنده در سراسر وب که مربوط به ارزش وب سایت شما می شود،تلاش می کند. در نهایت نتیجه را به شکلی قابل درک به شما نمایش می دهد. همین حالا تخمین قیمت سایت خود را امتحان کنید تا نتیجه را ببینید!

سایر نوشته ها توسط مدیر محتوا | ﺳﻪشنبه 01 تیر 1395 |کلمات کلیدی: ارزش سایت ، قیمت سایت ، هزینه طراحی سایت
767 | رتبه بندی این مطلب:
5/0
|
4رأی موافق 0رأی مخالف
| چاپ
مدیر محتوا

ما در بخش وبلاگ استودیو صفر و یک بهترین مطالب آموزشی و مرتبط با طراحی سایت را برای شما فراهم کرده‌ایم.

تماس با نویسنده
 

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

ارتباط با نویسنده

x
دی ان ان