وبلاگ طراحی سایت
 

در این بخش به جدیدترین مطالب و مقالات در خصوص طراحی سایت دسترسی خواهید داشت

 
 

استراتژی "خروج" در طراحی وب سایت

استراتژی "خروج" در طراحی وب سایت

استراتژی خروج به معنای پایان یافتن مالکیت وب سایت شما می باشد . اکثر صاحبان کار هنگامیکه کارشان را انجام دادند وب سایت خود را می بندند و نمی دانند که می توانند دارایی و سرمایه خود را پس بگیرند . اگر سالهاست که صاحب یک وب سایت هستید از یاد نبرید که زمان زیادی را صرف محتوای وب سایت، ترافیک و گسترش آن کرده اید پس فراموش نکنید که وب سایت شما نیز جزء یکی از دارایی های شما محسوب می شود . کسب و کار های کمی برای طراحی وب سایت خود از این استراتژی استفاده می کنند ، اگر برای طراحی سایت یک طرف معادله این استراتژی وجود داشته باشد طرف دیگر معادله شما مقدار زیادی پول خواهد بود . اگر بتوانید تخمین بزنید که سایت شما در ماه چقدر پول ساز است در این صورت می فهمید که سایت شما چه قیمتی برای فروش دارد . اگر در وب سایت خود دارای یک لیست ایمیل از مخاطبین هستید با یک بازاریابی ماهرانه می توانید بیشتر از فروش ماهانه و یا درآمد تولید وب سایت تان در آمد زا باشید . سایت هایی وجود  دارند که بر آورد می کنند وب سایت شما به چه مبلغی می تواند به فروش برسد و عواملی وجود دارند که قیمت وب سایت شما راتعیین می کنند ، یکی از آنها تعداد لینک های ورودی که به وب سایت شما وجود دارد است ، دیگری معروفیت سایت شما در فضای Web2.0   ، و اینکه میزان ترافیک دریافتی وب سایت شما چه میزان است ، نام دامنه و رتبه شما در موتورهای جستجو نیز در آن تأثیر خواهد داشت .  پس از اعمال این موارد در هنگام طراحی وب سایت و بازاریابی اینترنتی آن مطمئن شوید و حتما از آنها و یا ترکیبی از آنها برای طراحی سایت خود استفاده کنید . 
همچنین تلاش کنید که لینک های جدیدی را به سایت خود داشته باشید . اگر سایت خود را با این طرز فکر که بخواهید در نهایت آنرا بفروشید طراحی کنید لازم است آن را مثل یک بروشور آنلاین در اینترنت ساخته و نتیجه آن بعد از چند سال ارزش بالایی است که وب سایت شما خواهد داشت .

سایر نوشته ها توسط مدیر محتوا | دوشنبه 31 خرداد 1395 |کلمات کلیدی: استراتژی خروج
35 | رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
|
0رأی موافق 0رأی مخالف
| چاپ
مدیر محتوا

ما در بخش وبلاگ استودیو صفر و یک بهترین مطالب آموزشی و مرتبط با طراحی سایت را برای شما فراهم کرده‌ایم.

تماس با نویسنده
 

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

ارتباط با نویسنده

x
دی ان ان