وبلاگ طراحی سایت
 

در این بخش به جدیدترین مطالب و مقالات در خصوص طراحی سایت دسترسی خواهید داشت

 
 

خرید و فروش در دنیای مجازی

خرید و فروش در دنیای مجازی

خرید و فروش در دنیای مجازی

 یکی از مهم ترین و سودآورترین خدمات موجود در بستر اینترنت و بانکداری الکترونیک،تجارت الکترونیکاست که به نظر می رسد در کشور ما رشد چندانی نکرده که ممکن است دلایلی مثل عدم اطمینان مردم به این نوع از خرید و فروش، عدم دسترسی همه افراد به اینترنت و موارد دیگر باشد. اما در بسیاری از کشورهای دیگرخرید الکترونیکیاز خرید سنتی پیشی گرفته است. از معروف ترین فروشگاه های اینترنتی در سطح دنیا eBay و Amazon می باشد. ویژگی منحصر به فرد فروشگاه های اینترنتی این است که در حقیقت این فروشگاه ها به عنوان واسطی میان خریدار و فروشنده عمل می کنند و کالایی که می خرید را بیمه می کنند. بنابراین با خیالت راحت می توانید در این عرصه گام بردارید و در بسیاری از هزینه ها و صرف زمان صرفه جویی نمایید.

سایر نوشته ها توسط مدیر محتوا | ﺳﻪشنبه 01 تیر 1395 |کلمات کلیدی: خرید در دنیای مجازی ، فروش در دنیای مجازی ، خرید و فروش در دنیای مجازی
126 | رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
|
0رأی موافق 0رأی مخالف
| چاپ
مدیر محتوا

ما در بخش وبلاگ استودیو صفر و یک بهترین مطالب آموزشی و مرتبط با طراحی سایت را برای شما فراهم کرده‌ایم.

تماس با نویسنده
 

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

ارتباط با نویسنده

x
دی ان ان