وبلاگ طراحی سایت
 

در این بخش به جدیدترین مطالب و مقالات در خصوص طراحی سایت دسترسی خواهید داشت

 
 

دلایل تهیه لیست ایمیل مخاطبین

دلایل تهیه لیست ایمیل مخاطبین

در طراحی سایت، اگر شما یک وب سایت با اهداف کسب و کار اینترنتی دارید برای رشد درآمد خود نیاز به ساخت یک لیست از ایمیل مخاطبین خواهید داشت . تهیه این لیست مزایای زیادی برای کسب و کار شما دارد که از جمله آن این است که می توانید با مخاطبین خود در ارتباط بوده و اعتماد آنها را برای خرید محصولات و خدمات وب سایت تان جلب کنید ، داشتن این ارتباط باعث می شود که شما مخاطبین هدفمند خود را پیدا کنید و از آنها بپرسید که با چه مشکلاتی مواجه و به چه مواردی علاقمند هستند و از آنها در وب سایت خود استفاده کنید . 
با داشتن لیست ایمیل مخاطبین می توانید آنها را به سایت خود هدایت کنید و محتوا و مطالبی که دارای بلک لینک به سایت شما هست را  برای آنها ارسال کنید و این کار باعث بازگشت مخاطبین به وب سایت شما خواهد شد و در بهینه سازی سایت تاثیر زیادی دارد. 
با ارسال مداوم توصیه های بزرگ با موضوعاتی خاص به ایمیل مخاطبین شما می توانید نام تجاری خود را بعنوان یک متخصص ارائه کنید و این مستلزم  محتوا و مطالب مناسب و عالی در وب سایت شماست و این کار باعث ایجاد اطمینان به کسب و کار اینترنتی شما خواهد شد . 
چیزی که در مورد تهیه این لیست وجود دارد این است که به آسانی و به طور خودکار به دست می آید . برای این کار یک بار لیست ایمیل را نتظیم  کرده و ترافیک به صفحه ای از سایت که کادر Opt-in در آن می باشد راهنمایی می شود و شروع به اضافه کردن پیام های ایمیل به پاسخگوی خودکار می شویم . تمام این مراحل فقط برای یکبار انجام می شود و بعد از آن برای ماهها و سالها بصورت خودکار انجام می شود . توجه داشته باشید که ایجاد این لیست به درآمد زایی شما کمک بسیاری خواهد کرد. 
یکی دیگر از مزیت های تهیه این لیست این است که می توانید پیشنهادات متعددی به مخاطبین خود داده و محصولات و خدمات خود را به آنها ارائه کنید و دیگر اینکه یک درآمد اضافی با فشردن یک دکمه خواهید داشت حتی اگر یک لیست پاسخگوی کوچک داشته باشید با ارسال پیشنهادات ویژه از این طریق کسب درآمد خواهید کرد .

سایر نوشته ها توسط مدیر محتوا | دوشنبه 31 خرداد 1395 |کلمات کلیدی:
83 | رتبه بندی این مطلب:
5/0
|
2رأی موافق 0رأی مخالف
| چاپ
مدیر محتوا

ما در بخش وبلاگ استودیو صفر و یک بهترین مطالب آموزشی و مرتبط با طراحی سایت را برای شما فراهم کرده‌ایم.

تماس با نویسنده
 

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

ارتباط با نویسنده

x
دی ان ان