وبلاگ طراحی سایت
 

در این بخش به جدیدترین مطالب و مقالات در خصوص طراحی سایت دسترسی خواهید داشت

 
 

رایانش ابری و طراحی سایت

رایانش ابری و طراحی سایت

رایانش ابری، رایانش اینترنتی موجب ایجاد فضایی جهت اشتراک منابع، داده و اطلاعات که برای کامپیوتر و دیگر دستگاه ها می‌شود. رایانش ابری و راهکارهای نگهدارنده، کاربران و کسب وکارها با ظرفیت های مختلف برای ذخیره و پردازش داده در مرکز داده شخص ثالث انجام می دهد. بنیان رایانش ابری مفهومی گسترده تر از سرویس های اشتراک گذاری و زیر ساخت اشتراکی می باشد. استفاده از سرویس رایانش ابری به واسط استفاده از اینترنت برای شرکت های طراحی سایت و طراحی وب سایت بسیار پرکاربرد می باشد.

رایانش ابری شرکت ها را قادر می سازد تا منابع را به بصورت اشتراکی استفاده نمایند و حتی در گامی پیشرفته تر رایانش ابری به کاربران اجازه می دهد که تنها برای منابعی که مورد استفاده آنها قرار می گیرد پرداخت نمایند. سرویس رایانش ابری می تواند به صورت خصوصی ، شخصی و یا ترکیبی قرار گیرد. سرویس شخصی رایانش ابری از مرکز داده کسب وکار به کاربران داخلی فرستاده می شود.

این مدل تطبیق پذیری و راحتی را پیشنهاد می نماید در حالی که مدیریت ، کنترل و امنیت را میسر می نماید. در مدل رایانش ابری عمومی، شخص ثالث سرویس رایانش ابری را بر روی اینترنت می فرستد. سرویس ابری عمومی مبتنی بر تقاضا در ساعت و یا ثانیه میباشد. مشتریان می تواند تنها برای cpu ، پهنای باند و محفظه نگهدارنده پرداخت نمایند. رایانش ابری ترکیبی، سرویس های رایانش ابری عمومی و رایانش ابری خصوصی را به صورت ترکیبی دارد. اگرچه رایانش ابری با تغییرات بسیاری در ساختار خود روبه رو شده است اما laaS  به عنوان زیرساخت ، PaaS به عنوان پلتفرمی برای سرویس ها، و SaaS به عنوان نرم افزاری می باشد.

رایانش ابری امروزه با تقاضای سرویس گیری بالایی روبه رو بوده است. هزینه پایین خدمات، عملکرد بالا، مقیاس بالا برخی از مزایایی است که برای صاحبان کسب وکار داشته است و سابقه خود را از سال 1996 آغاز نموده است.

81 | رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
|
0رأی موافق 0رأی مخالف
| چاپ
مدیر محتوا

ما در بخش وبلاگ استودیو صفر و یک بهترین مطالب آموزشی و مرتبط با طراحی سایت را برای شما فراهم کرده‌ایم.

تماس با نویسنده
 

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

ارتباط با نویسنده

x
دی ان ان