وبلاگ طراحی سایت
 

در این بخش به جدیدترین مطالب و مقالات در خصوص طراحی سایت دسترسی خواهید داشت

 
 

طراحی وب را با ابزاری جدید تجربه کنید

طراحی وب را با ابزاری جدید تجربه کنید

طراحی وب را با ابزاری جدید تجربه کنید

 شرکت Zend یک نرم افزار جدید و فوق العاده قدرتمند در زمینه طراحی سایت طراحی کرده به نام Zend Studio  . این نرم افزار یک IED کامل به شمار می رود که این بهترین ابزار برای php می باشد و با کامل شدن نسخه های 6 به بعد آن، به نرم افزار شماره یک برای برنامه نویسان php تبدیل شده است. در حال حاضر هیچ نرم افزاری توانایی رقابت در طراحی سایت با آن راندارد.

این نرم افزار طراحی سایت با قابلیت سازگار بودن و ارتباط با ایکلیپس و استفاده از تمامی پلاگین های آن و مخصوصاً امکان استفاده  از پلاگین های جدیدی که  به آن اضافه می شود انعطاف پذیری بیشتری نسبت به سایر نرم افزار ها در طراحی سایت پیدا کرده و هرکس می تواند با توجه به نیاز و سلیقه خود از آن استفاده کند که این امر با وجود صدها قالب کد از پیش تعریف شده برای کد نویسی های معمولی به آن محبوبیت بیشتری داده است ولی چیزی که باعث شده که افراد زیادی این نرم افزار را نشناخته و از آن استفاده نکنند فقط قیمت بالای آن است که به هرکسی اجازه استفاده از آن را نمیدهد و اکثر برنامه نویسان به نرم افزارهای رایگان و ارزان روی در طراحی سایت  می آورند که از نظر کارشناسان مجرب و با تجربه ی استودیو صفر و یک استفاده از این ابزار ارزان قیمت در طراحی سایت  پیشنهاد نمی شود.

سایر نوشته ها توسط مدیر محتوا | ﺳﻪشنبه 01 تیر 1395 |کلمات کلیدی: طراحی وب
62 | رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
|
0رأی موافق 0رأی مخالف
| چاپ
مدیر محتوا

ما در بخش وبلاگ استودیو صفر و یک بهترین مطالب آموزشی و مرتبط با طراحی سایت را برای شما فراهم کرده‌ایم.

تماس با نویسنده
 

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

ارتباط با نویسنده

x
دی ان ان