وبلاگ طراحی سایت
 

در این بخش به جدیدترین مطالب و مقالات در خصوص طراحی سایت دسترسی خواهید داشت

 
 

مواردی که در ریسپانسیو می بایست رعایت نمود

مواردی که در ریسپانسیو می بایست رعایت نمود


 تهیه وطراحی وب سایت ریسپانسیو همراه با در نظر گرفتن مواردی در طراحی سایت خواهد بود.

طراحی وب سایت ریسپانسیو، قالبی حرفه ای و ساختار بسیار زیبا از سایت شما نمی باشد بلکه تنها هدف آن، نمایش وب سایت به واسط دستگاه های مختلف می باشد. فراهم آوردن این تجربه برای کاربران هزینه زیادی را در طراحی سایت شما دربر نخواهد داشت. در اینجا برخی نکات که در طراحی وب سایت ریسپانسیو می بایست رعایت نمود را لیست نموده ایم.

پنهان نمودن محتوا برای کاربران

سایت ریسپاسیو همان کدها را که در طراحی وب سایت در بستر وب استفاده می شود را در برمیگیرد. بسیاری از صاحبان وب ترجیح می دهند که محتوا را برای کاربران در دستگاه های دیگر محدود نمایند. و تنها به نمایش اطلاعات و محتوای کافی و لازم بپردازند.

در نظر نگرفتن کتابخانه های JS

فراهم نمودن کتابخانه های جاوا اسکریپ در دسکتاپ ها بسیار مهیج خواهد بود اما در موبایل لود شدن تمام این کتابخانه ها مشکل خواهد بود. از تعداد درخواست های جاوا اسکریپ و نیز از سایز کتابخانه مطلع باشید.

عدم نمایش زیادی از محتوا به صورت یکجا

شما حتما در وب سایت خود مطالب و محتوا فراوانی را تهیه نموده اید اما به این تصور نباشید که تمامی این اطلاعات و محتوای خود را برای کاربران موبایل خود نمایش دهید. اغلب کابران موبایل وب سایت ها را کمتر از 5 دقیقه ترک خواهند کرد فلذا سبکی حجم لود شدن سایت برای کاربران حائز اهمیت بیشتری خواهد بود.

عدم به نمایش گذاشتن طراحی حرفه ای خود

ممکن است شما گرافیک و طراحی زیبایی را در طراحی سایت خود فراهم نموده باشید اما این نیاز را برای کاربران موبایل خود در نظر نگیرید و سعی در عدم نمایش گافیک و طرح های گرافیکی سنگین باشید.

 

سایر نوشته ها توسط مدیر محتوا | دوشنبه 31 خرداد 1395 |کلمات کلیدی: Bootstrap ، رسپانسیو ، responsive ، ریسپانسیو ، طراحی سایت ریسپانسیو
56 | رتبه بندی این مطلب:
5/0
|
1رأی موافق 0رأی مخالف
| چاپ
مدیر محتوا

ما در بخش وبلاگ استودیو صفر و یک بهترین مطالب آموزشی و مرتبط با طراحی سایت را برای شما فراهم کرده‌ایم.

تماس با نویسنده
 

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

ارتباط با نویسنده

x
دی ان ان