وبلاگ طراحی سایت
 

در این بخش به جدیدترین مطالب و مقالات در خصوص طراحی سایت دسترسی خواهید داشت

 
 

نکاتی در افزایش بهره وری وب سایت

نکاتی در افزایش بهره وری وب سایت

هدف از طراحی سایت در ابتدا این است که یک سایت با بازدید کننده های متعدد و کارایی بالا داشته باشیم ، اگر شما مفید ترین و بهترین اطلاعات را در زمینه کاری خود جمع آوری کرده باشید باز مهم این است که دسترسی به آنها توسط کاربران آسان باشد . برای این کار باید نکاتی را رعایت کنید :

به نمای ورودی سایت خود توجه کنید ، ورودی سایت باید مفید بوده و فاقد هرگونه آگهی تبلیغاتی باشد زیرا کاربری که وارد سایت شما می شود می خواهد هرچه سریعتر به اطلاعات مورد نیازش دست پیدا کند که اگر این امکان را به او ندهید سایت را بسته و به سراغ سایت دیگری خواهد رفت . یکی از نکات مهمی که باید به آن توجه کرد این است که از طریق Google Analytics و یا ... آماری بدست آورید که بازدید کنندگان سایت شما از طریق چه واژه های کلیدی و یا از طریق چه لینک ها و در چه وب سایت هایی سایت شما را پیدا کرده اند این کار شما را در تعریف متا تگ هایی که برای سایت انتخاب می کنید یاری می دهد . اگر دیدید اکثر کاربرانی که از وب سایت شما دیدن می کنند به سراغ صفحه خاصی می روند بهتر است برای کارآمد تر شدن آن صفحه وقت بیشتری صرف کنید . حتما برای Rss Feed سایت خود یک مکان مناسب پیدا کنید که بازدید کنندگان به راحتی آن را پیدا کنند و بهتر است در نمای اصلی ورودی سایت قرار بگیرد و آیکون آن شکل و شمایل استانداردی داشته باشد . اگر شما دارای یک سایت بزرگ با اطلاعات زیاد هستید حتما باید از یک جستجوگر داخلی پیشرفته استفاده کنید تا دسترسی به اطلاعات برای کاربران آسان باشد . در صفحات خود حتما از فضاهای خالی استفاده کنید تا در هم ریختگی سایت باعث سردرگمی کاربران  و در نتیجه خروج از وب سایت شما نشود . با قرار دادن یک سیستم امتیاز دهی در سایت  این امکان را به کاربران بدهید تا به مفید ترین پست ها و صفحات شما امتیاز دهند و این کار باعث دخیل بودن کاربران در وب سایت شما می شود . شما می توانید برای اینکه کاربران به اطلاعات بیشتری از پست مورد نظر خود برسند پستهای مرتبط با آن پست را برای آنها نمایش دهید و در آخر اینکه برای  راحتی استفاده از لینک های شما آنها را طوری طراحی کنید که به راحتی قابل تشخیص باشند با تغییر نگ ، تغییر فونت و ... به راحتی این کار امکان پذیر خواهد شد .  

سایر نوشته ها توسط مدیر محتوا | دوشنبه 31 خرداد 1395 |کلمات کلیدی: افزایش بهره وری وب سایت
24 | رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
|
0رأی موافق 0رأی مخالف
| چاپ
مدیر محتوا

ما در بخش وبلاگ استودیو صفر و یک بهترین مطالب آموزشی و مرتبط با طراحی سایت را برای شما فراهم کرده‌ایم.

تماس با نویسنده
 

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

ارتباط با نویسنده

x
دی ان ان