سئو بهترین ماشین پول‌سازی است و می‌توانید با ما سفری دلنشین به صفحه اول گوگل داشته باشید.

سئو سایت

در صورتی که شما مایل به یادگیری بهینه سازی موتور جستجو (SEO) تنها با اجرا و آزمایش مفاهیم بیشتر از سئو هستید، از این راهنما نهایت استفاده را خواهید برد.
این راهنما برای توصیف کلیه جنبه های اصلی سئو ، از یافتن اصطلاحات و عبارات (کلمات کلیدی) که می تواند باعث ایجاد ترافیک واجد شرایط به وب سایت شما شود، دوستانه تر و بهتر کردن سایت شما برای موتورهای جستجو، لینک سازی داخلی و خارجی بی نظیر برای سایت شما طراحی شده است.
دنیای بهینه سازی موتورهای جستجو بسیار پیچیده و در حال تغییر است، اما شما می توانید اصول را به راحتی درک کنید، و حتی مقدار کمی از دانش SEO می تواند تفاوت بزرگی در سایت شما ایجاد کند. آموزش رایگان SEO نیز به صورت گسترده در وب موجود است ، از جمله راهنماهایی مانند این راهنما که در شرکت طراحی سایت استودیو صفر و یک تهیه شده و در اختیار شماست!
این اطلاعات را با برخی تمرین‌ها ترکیب کنید تا به موفقیتی چشم‌گیر در سئوی سایت تان برسید.

Image

مبانی اصول بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

آیا تاکنون از سلسله مراتب نیازهای مازلو شنیده اید؟ این یک تئوری روانشناسی است که اساسی ترین نیازهای انسان (مانند هوا، آب و ایمنی جسمانی) را بر نیازهای پیشرفته تر (مانند عزت نفس و تعلق اجتماعی) در اولویت قرار داده است. تئوری مازلو این است که شما بدون اطمینان از نیازهای اساسی تر در ابتدا، نیازهای بعدی‌تان را نمی توانید برآورده کنید. اگر غذا ندارید نمی‌توانید عشق بورزید.
ما یک هرم مشابه را برای توضیح نحوه عملکرد افراد در مورد سئو، به شما ارائه می‌دهیم و ما آن را اینگونه عنوان می‌کنیم: "سلسله مراتب نیازهای سئو".

شما می توانید در زیر هرم سلسله مراتب نیازهای سئو را مشاهده کنید.

نیازمندی های سئو
Images
همانطور که مشاهده می کنید، پایه و اساس SEO خوب با اطمینان از دسترسی پذیری موتورهای جستجو یا قابلیت کراول و ایندکس گذاری سایت شما شروع می شود و از آنجا به سمت بالا حرکت می کند.

با استفاده از این آموزش رایگان سئو، می توانیم این هفت مرحله را برای رسیدن به سئو موفق دنبال کنیم:


  • دسترسی پذیری و قابلیت کراول را در سایت خود بهبود ببخشید تا موتور جستجو بتواند وب سایت شما را بخواند و آن را ایندکس کند.

  • محتوای قانع کننده ای که به جستجوی کاربران پاسخ می دهد
  • کلید واژه بهینه سازی شده برای جذب کاربران و موتورهای جستجو

  • تجربه کاربری عالی از جمله سرعت لود سریع و UX قانع کننده


  • محتوای ارزشمندی را به اشتراک بگذارید که پیوندها یا لینک‌ها و منابع و بسط دامنه‌ی خوبی داشته باشد.


  • عنوان ، URL و توضیحات برای رسیدن به CTR یا نرخ تبدیل بالا در رتبه بندی ها


  • نشانه گذاری Snippet / Schema برای برجسته تر بودن در نتایج موتور جستجوها
شرکت طراحی سایت استودیو صفر و یک

پانزده سال است که تمام دغدغه‌ی ما کسب و کارهای اینترنتی مشتریانمان که اکنون بهترین دوستان‌مان هستند، شده است. ما می‌کوشیم که خدماتی مطلوب در حوزه طراحی سایت به شما ارائه دهیم. و اگر شما بخواهید به دغدغه‌های ما اضافه کنید خوشحال می‌شویم که با هم آشنا شویم!

یک قهوه با ما بنوشید!

خوشحال می‌شویم که میزبان شما باشیم در

تهران - میدان ونک - برج نگار - طبقه ۱۹ واحد ۹


@ تمام حقوق محفوظ و متعلق به استودیو صفر و یک می‌باشد.